Zágrábi karrier lehetőség! Budapesti betanulással.

InvestandTrade, 2015.09.18. 09:40

Ár:
1Ft
Státusz:
aktuális

Egyedülálló karrier!!!

Érdekel a tőzsde világa? Tudtad, hogy a befektetési tanácsadók a világ egyik legjobban fizetett emberei közé tartoznak? Csatlakozz sikeres csapatunkhoz Te is!

Feladatok

• Kimenő hívások kezdeményezése
• Kapcsolat kiépítése cégtulajdonosokkal
• Új ügyfelek akvirálása
• A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

• Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség telefonon keresztül
• Pozitív, megbízható, határozott, magabiztos, eredményorientált személyiség
• Horvát nyelv tárgyalás szintű ismerete

Amit kínálunk

• Fix alapbér + teljesítményarányos jutalék (500 – 5.000 EUR), irodai munka
• Folyamatos szakmai támogatás
• Előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés
• Biztos vállalati háttér, hosszú távú együttműködés
• Mobiltelefon

Munkavégzés helye

• Zágráb

Kezdés, betanulás

A sikeres pályázók számára 2 hónapos betanulási időszakot biztosítunk Budapesten, szállással és alapfizetéssel, szeptember 8.-i kezdéssel.

Amennyiben szívesen lennél lelkes, megbízható, eredményorientált tagja sikeres csapatunknak, abban az esetben önéletrajzod küld el a karrier [at] investandtrade [dot] hu e-mail címre és felvesszük veled a kapcsolatot.
www.investandtrade.hu